in

Франція оштрафувала Google на рекордну суму

Національна комісія Франції з інформатики та свобод (CNIL) оштрафувала на 50 мільйонів євро американського гіганта веб-пошуку Google, пише The Local.

Google отримав рекордний штраф від регулятора CNIL за нездатність надати прозору та легкодоступну інформацію про політику отримання згоди на обробку даних, йдеться в заяві. CNIL заявила, що Google ускладнив користувачам управління налаштуваннями щодо можливості використання їхньої особистої інформації, зокрема, для цільової реклами. «Люди очікують від нас високих стандартів прозорості та контролю. Ми глибоко прагнемо дотримуватися цих очікувань і вимог. Ми вивчаємо рішення для визначення наступних кроків», — сказав представник Google.

У травні 2018 року в ЄС набрали чинності нові положення про захист даних, в якому є так званий пункт про «право на забуття». Це означає, що Facebook, Google, Twitter та інші великі компанії зобов’язані видалити акаунт й особисті дані користувача за першим запитом. Крім того, компанії не мають права передавати персональні дані користувачів до країн, де рівень захисту нижчий ніж у ЄС.

Джерело: ЄП

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Розкрита передвиборна схема НАБУ

Збори адвокатів Києва. Конспірація і ще раз конспірація