in

Генпрокуратура готує підозру Ситнику

Генеральна прокуратура України готує повідомлення про підозру директору Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику. Про це повідомляє «Українська правда», посилаючись на джерела у прокуратурі.

За словами співрозмовника, правоохоронці підозрюють А. Ситника в розголошенні матеріалів досудового розслідування без дозволу прокурора, розкритті державної таємниці та попередженні про проведення обшуків.

Джерело зазначило, що підозра може базуватися на матеріалах розголошення А. Ситником особистої інформації цивільної дружини прокурора Костянтина Кулика Ірини Німець. «Оскільки справа була в суді, він не мав права розголошувати це без дозволу антикорупційної прокуратури. Якби справа ще не була б у суді, то так, він міг це робити, але на стадії суду — ні», — пояснив співрозмовник.

Джерела INSIDER у ГПУ повідомили, що фоноскопічна експертиза підтвердила справжність голосу А. Ситника на записах розмови з журналістами, де нібито обговорювали особисте життя Німець. Зокрема, мова йде про телефонні розмови жінки, яка в доволі вульгарній формі висловлювалася щодо претензій правоохоронців до неї.

Джерело: УП

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

«Тихі гавані» для корупціонерів

Битва за ДБР