in , ,

Голова ЦРУ Вільям Бернс прибув до Москви, щоб попередити Кремль. США уважно стежать за нарощуванням російських  військ біля кордону України.

Екстаординарною подією виявилася поїздка голови ЦРУ Вільям Бернс,що  прибув до Москви, щоб “попередити Кремль. Адже США уважно стежать за нарощуванням російських  військ біля кордону України”. Про це повідомляє “Європейська правда”, посилаючись на свої джерела у  CNN.

За словами співрозмовників видання, візит голови ЦРУ до Москви – рідкісна подія, викликана стурбованістю Вашингтону переміщенням російських військ біля українського кордону.

Зокрема, за дорученням президента Джо Байдена, Бернс має провести зустріч з високопоставленими російськими чиновниками, пов’язаними із військовою сферою, зокрема, із секретарем Радбезу Ніколаєм Патрушевим.

США сподіваються краще зрозуміти плани РФ: чи мова йде про підготовку до вторгнення, чи у РФ просто проводять навчання, намагаючись тим самим залякати Україну.

Після цих зустрічей Вільям Бернс провів телефонну розмову із президентом України.

Деякі ЗМІ, зокрема Politico, Washington Post, CNN оприлюднили данні, що свідчать про концентрацію Росією військ та військової техніки на кордоні з Україною. Пізніше цю інформацію підтвердив представник Пентагону Джон Кірбі. За його словами, концентрація російських військ носить масштабний характер. ЦІкаво, що українська влада при цьому публічно спростовую факт концентрації військ РФ біля кордонів України.

За публікаціями у ЗМІ.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Анонс засідань Верховного Суду у справах, які можуть бути цікавими для правників, ЗМІ та громадськості.

«Тяжкі наслідки» Як складова умови віднесення кримінального провадження до підсудності Вищого антикорупційного суду