in , ,

Грант. Digital Labs: фешн-дизайнери Сектор:Культура та креативні індустрії

Digital Labs: фешн-дизайнери

Сектор:Культура та креативні індустрії
Тип:Digital Labs
Місце:Онлайн
Кінцевий термін:30 листопада 2021 о 15:00 за київським часом
Організатор:House of Europe

Мода — це бізнес. Недостатньо придумати унікальний дизайн, потрібно налаштувати виробництво, продумати систему дистрибуції та навчитися презентувати себе шоурумам, пресі та покупцям.

Усьому цьому навчаємо під час інтенсивної дев’ятиденної онлайн-лабораторії. Буде багато практики та реальних прикладів з роботи представників модної індустрії з України, ЄС та Великої Британії. Після лабораторії ви зрозумієте, як налаштувати процедури всередині компанії, щоб успішно продаватися по всій Європі.

Онлайн-лабораторія пройде з 5 по 13 квітня. Щоб ви вільно спілкуватися з закордонними експертами, ми запрошуємо перекладачів.

Уважно читайте інструкції для учасників конкурсу й долучайтеся, щоб створити успішний модний бренд.

Що я отримаю?

  • Докладний план розвитку вашого бренду, який допоможе оптимізувати процеси та заробляти на улюбленій справі.
  • Понад 10 лекцій дизайнерів, менеджерів, логістів, дистриб’юторів та промоутерів під час яких ми розбираємо кожен етап виробництва колекції: від пошуку власного стилю до виготовлення, від співпраці з магазинами до участі в тижнях мод.
  • Понад 10 годин особистих менторських сесій, під час яких ви отримаєте персональні поради та погляд зі сторони на план розвитку бренду, над яким ви працюєте.
  • Можливість отримати до 500 євро на професійний розвиток: проєкти, курси, книжки та будь-що інше, що цікавить вас по роботі
За публікаціями у ЗМі.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

За понад 20 років роботи, Україні таки вдалося прийняти вкрай важливий закон – “Про адміністративну процедуру”. Експрес-аналіз.

Анонс засідань Верховного Суду у справах, які можуть бути цікавими для правників, ЗМІ та громадськості