in ,

Громадський бюджет міста Києва. Співпрацюємо. Підтримуємо.

Друзі, залишилися лічені  дні,

щоб підтримати найкращі міські ГБ проєкти 2022 року!

Отже найкращі проєкти Громадського бюджету м.Києва  чекають на ваші голоси.

Вже більше 190 тисяч активних киян обрало актуальні саме для себе проєкти. Разом ви віддали більше 475 тисяч голосів. І серед 969 громадських проєктів вже вимальовуються лідери. За успіхами яких зручно спостерігати на сторінці Рейтингу.

Та саме ви маєте надпотужну силу змінити все в останній момент. Тож не впускайте нагоду вплинути на розвиток свого міста.

У кожного з вас, та ваших друзів і сусідів є 10 цінних голосів. По 1 в кожній з 10 тематик. Адже Київ має розвиватися збалансовано і гармонійно.

Обирайте з тематик, які вам до вподоби на сайті ГБ (відеоінструкція) або просто через застосунок Київ Цифровий. Долучіться до участі в житті свого міста!

Голосування триватиме до 15 вересня – Міжнародного дня Демократії.

Долучайтеся до команд улюблених проєктів, допомагайте агітувати та спілкуйтеся з активістами ГБ-руху у ФБ-групі СПІЛЬНО.

Якщо у вас виникають питання чи проблеми з голосуванням, обов’язково звертайтеся до служби підтримки на ел. пошту: support.gb@kyivcity.gov.ua і за телефоном (044)366-80-12. Питання щодо вирішення проблем з голосування публікуйте в Фб-групі  Техпідтримка Громадського Бюджету Києва.

Зробимо Київ кращим СПІЛЬНО!

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Нові стандарти оформлення документів

Що таке Римський статут та чому його потрібно ратифікувати в Україні?