in

Інформація про виконання бюджету Вищим адміністративним судом України за 2016 рік

Стратегічною ціллю діяльності Вищого адміністративного суду України є захист прав, свобод та інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку органів державної влади, органів місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб при здійсненні управлінських функцій.

Мета бюджетної програми – здійснення Вищим адміністративним судом України правосуддя як судом першої, апеляційної та касаційної інстанції в адміністративних справах згідно з процесуальним законодавством.

Завданням, спрямованим на досягнення мети, є розгляд адміністративних справ як судом першої інстанції та їх перегляд в апеляційному та касаційному порядку.

Законом України «Про Державний бюджет на 2016 рік» та асигнуваннями, затвердженими кошторисом на 2016 рік, Вищому адміністративному суду України були передбачені видатки за бюджетною програмою 0751010 «Здійснення правосуддя Вищим адміністративним судом України» в сумі 121 667,2 тис. грн.

Інформацію про виконання бюджету Вищим адміністративним судом України за бюджетною програмою 0751010 «Здійснення правосуддя Вищим адміністративним судом України» за 2016 рік з деталізацією за кодами економічної класифікації видатків бюджету подано в таблиці 1.

Таблиця 1 (тис. грн).

tab

Публічне представлення інформації про виконання бюджету Вищим адміністративним судом України за 2016 рік відбудеться 23 лютого 2017 р. о 10.00 на зборах суддів Вищого адміністративного суду України за адресою: м. Київ, вул. Московська, 8, корп. 5. В. о.

Голови суду                                                                                                                                 М. І. СМОКОВИЧ

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Земельний парадокс, або Не реєструвати ділянки стало вигідно

Як суд справу про Bitcoin судив