in ,

Ізраїльський польовий госпіталь вже розпочав роботу в Україні.

Польовий госпіталь Кохав Меір, який був збудований ізраїльськими фахівцями, вже розпочав роботу та прийняв перших пацієнтів — українських біженців та військових.

Перша пацієнтка дитина прибула на лікування до ізраїльського польового шпиталю в Україні.

Госпіталь «Кохав Меїр» було відкрито сьогодні за участю ізраїльських та українських представників. Цікаво, що розташований польовий шпиталь на території школи міста Мостиськ.

Курсор раніше писав, що  на відкритті ізраїльського польового шпиталю підняли два прапори . Госпіталь названий «Кохав Меїр» («Сяюча зірка») на честь колишнього прем’єр-міністра Ізраїлю Голди Меїр. Вона народилася в Україні та була засновником програми допомоги Агентства міжнародного співробітництва з розвитку при Міністерстві закордонних справ, яке очолює проект польового шпиталю.

Також повідомлялося, що  273 репатріанти прибули до Ізраїлю з України в неділю . У зв’язку з війною в Україні сотні українських євреїв прибувають до Ізраїлю. На даний момент ізраїльтяни прийняли 5856 нових репатріантів.

Крім того,  United Hatzalah доставила до Ізраїлю понад 2000 українських біженців.Ізраїльська організація екстрених служб United Hatzalah заявила у вівторок, що в рамках операції «Помаранчеві крила» вона доставила до Ізраїлю понад 2000 українських біженців.

Джерело: https://newrezume.org/news/2022-03-23-47602

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

27 день війни: повітряна війна над Україною. Аналіз військового експерта

Андрей Курков: российская агрессия отвергает от русской культуры и русского языка