in ,

КАС ВС продовжив розгляд справ щодо застосування санкцій до ТОВ «АРІАДНА ТВ», ТОВ «ТВ ВИБІР» і ТОВ «НОВИНИ 24 ГОДИНИ»

13 грудня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/47/21 за позовом ТОВ «АРІАДНА ТВ», у якому оскаржено Указ Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”», відповідно до якого застосовано санкції до позивача.

Під час судового засідання було заслухано пояснення представників позивача щодо предмета спору.

У судовому засіданні оголошено перерву. Розгляд справи буде продовжено 14 лютого 2022 року о 14:30.

***

Під час розгляду справи № 9901/54/21 за позовом ТОВ «ТВ ВИБІР» щодо оскарження Указу Президента України № 43/2021, відповідно до якого застосовано санкції до позивача, заслухали пояснення представника відповідача.

За результатом судового засідання Верховний Суд виніс ухвалу про витребування в РНБО України стенограми та протоколу засідання від 2 лютого 2021 року, на якому було вирішено питання щодо включення ТОВ до санкційного списку. У разі відсутності протоколу – РНБО України має надати пояснення щодо процедури та форми прийняття рішення.

Також Суд витребував у Секретаря Ради національної безпеки та оборони України докази про виконання п. 2 Указу Президента України № 43/2021 стосовно позивача щодо покладеного на Секретаря РНБО України контролю за виконанням рішення РНБО України, введеного в дію цим Указом.

Наступне засідання призначене на 31 січня 2022 року об 11:00.

***

Також сьогодні в судовому засіданні КАС ВС продовжив розгляд справи № 9901/34/21 за позовом ТОВ «НОВИНИ 24 ГОДИНИ», у якому оскаржено цей самий Указ Президента України, згідно з яким застосовано санкції до позивача.

У ході судового засідання колегія суддів заслухала пояснення представника позивача та представника Президента України щодо питань, які стосуються предмета позову.

Розгляд справи буде продовжено 14 лютого 2022 року об 11:00.

Детальніше із судовими рішеннями Верховного Суду в цих справах можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень –https://reyestr.court.gov.ua/.

За станом розгляду справ можна стежити в розділі «Стан розгляду справ» на офіційному вебсайті Верховного Суду – https://court.gov.ua/fair/sud9921/.

[Показана часть сообщения]  Показать полностью

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

КАС ВС розглянув справу щодо зменшення структури тарифів на розподіл електроенергії

Щодо примусового щеплення висновки було висловлено ЄСПЛ у справі “Соломахін проти України”