in ,

Створюватиметься Дерреєстр санкцій з метою надання публічного доступу до інформації про суб’єктів, щодо яких застосовано персональні санкції

13 липня 2023 року ВРУ прийняла в цілому Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо застосування санкцій».

Внесені зміни до Закону України «Про санкції», які передбачають створення Державного реєстру санкцій з метою надання публічного доступу до актуальної та достовірної інформації про всіх суб’єктів, щодо яких застосовано персональні санкції відповідно до цього Закону. Також передбачаються зміни до статті 51 Закону України «Про санкції», які встановлюють спеціальний строк звернення із заявою до суду.

Крім того, вносяться зміни до Кодексу адміністративного судочинства України, відповідно до яких збільшуються строки розгляду таких справ в судах першої та апеляційної інстанцій та передбачається можливість проголошення в судовому засіданні лише вступної та резолютивної частини рішення (скорочене рішення).

Реалізація прийнятого закону дозволить забезпечити здійснення державою ефективної санкційної політики в умовах воєнного стану.

Джерело

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Оцінка результатів саміту НАТО є скоріше стримано-оптимістичною — коментар експертів Коаліції РПР

Верховенство права в ЄС: порушники не спішать виправлятися