in , , ,

Задоволено позовну заяву Мінюсту до Дмитра Табачника про застосування санкції, передбаченої Законом України «Про санкції».

Рішенням ВАКС від 10 квітня 2024 року задоволено позовну заяву Мінюсту до Дмитра Табачника про застосування санкції, передбаченої пунктом 1-1 частини першої статті 4 Закону України «Про санкції».

ВАКС застосував до Табачника Дмитра Володимировича санкцію, передбачену пунктом 11 частини першої статті 4 Закону України «Про санкції» та стягнув у дохід держави активи, які належать Табачнику Д.В. та активи, щодо яких Табачник Д.В. може прямо чи опосередковано вчиняти дії, тотожні за змістом здійсненню права розпорядження ними, а саме: ½ частка квартири, 5 земельних ділянок, житловий будинок та грошові активи.

Табачник Дмитро Володимирович, колишній  міністр освіти України, який перебуває на тимчасово окупованих територіях, бере активну участь у матеріально-технічному забезпеченні створення та функціонування окупаційних адміністрацій. Він висловлює свою позицію у бік підтримки ключової пропагандистської риторики країни агресора – т.зв. «денацифікації України».

Джерело: https://minjust.gov.ua/news/ministry/vaks-zadovolniv-pozovnu-zayavu-minyustu

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

На Черкащині під час руху загорівся електропоїзд

НОТАРІАЛЬНЕ ПОСВІДЧЕННЯ ДОГОВОРУ ПРО ПРИДБАННЯ ЖИТЛА З ВИКОРИСТАННЯМ ЖИТЛОВОГО СЕРТИФІКАТА