in ,

КАС ВС продовжив розгляд справи щодо оскарження Указу Президента України № 64/2021 про застосування санкцій до Віктора Медведчука

20 жовтня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/73/21 за позовною заявою Віктора Медведчука, у якій оскаржено Указ Президента України від 19 лютого 2021 року № 64/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 лютого 2021 року “Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”» у частині застосування цих санкцій до позивача.

Під час судового засідання колегія суддів заслухала пояснення представника третьої особи – Служби безпеки України.

Також Суд ухвалив рішення про повторне звернення до СБУ для отримання письмових роз’яснень стосовно процедури ознайомлення членів судової колегії і сторін у справі з документами, які надані цією Службою до Суду і мають гриф «Для службового користування».

Крім цього, Суд задовольнив клопотання представника відповідача про надання часу для ознайомлення з матеріалами справи, що мають гриф обмеження доступу «Таємно».

Наступне судове засідання призначено на 1 грудня 2021 року о 15:00.

Детальніше із судовими рішеннями Верховного Суду у справі № 9901/73/21 можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень –https://reyestr.court.gov.ua/.

За станом розгляду справ можна стежити в розділі «Стан розгляду справ» на офіційному вебсайті Верховного Суду –  https://court.gov.ua/fair/sud9921/.

[Показана часть сообщения]  Показать полностью

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

КЦС ВС указав на нікчемність поновлення договору оренди іпотечного майна, яке відбулося без згоди іпотекодержателя

Щотижневий огляд рішень, ухвалених Верховним Судом (за період із 11 по 13 жовтня 2021 року)