in , ,

Щотижневий огляд рішень, ухвалених Верховним Судом (за період із 11 по 13 жовтня 2021 року)

11 жовтня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду відмовив у задоволенні касаційної скарги відповідача – приватного виконавця, залишив у силі рішення судів попередніх інстанцій, які дійшли висновку про відсутність у приватного виконавця підстав для прийняття виконавчого документа і відкриття виконавчого провадження в окрузі м. Києва.

Таке рішення було прийняте з огляду на відсутність у матеріалах справи будь-яких даних, які б підтверджували факт проживання боржника на території виконавчого округу, у якому приватний виконавець здійснює свою діяльність на час відкриття виконавчого провадження.

Суд вказав, що, отримавши виконавчий документ, пред’явлений за адресою проживання боржника, на яку поширюється територія виконавчого округу приватного виконавця, останній має перевірити належність зазначеної в заяві адреси зареєстрованому місцю проживання боржника, а в іншому випадку – повернути виконавчий документ. У разі зазначення в заяві кількох адрес проживання боржника алгоритм дій приватного виконавця є незмінним та передбачає встановлення відповідності зареєстрованого місця проживання боржника виконавчому округу, на території якого приватний виконавець здійснює свою діяльність.

(Постанова КАС ВС від 11 жовтня 2021 року у справі № 340/4040/20)

[Показана часть сообщения]  Показать полностью

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

КАС ВС продовжив розгляд справи щодо оскарження Указу Президента України № 64/2021 про застосування санкцій до Віктора Медведчука

Щодо визначення електронного документа.