in

Конституційний суд звільнив голову

Судді Конституційного суду проголосували за звільнення Станіслава Шевчука з посади судді.

Про це повідомили джерела «Української правди»  у КС. Відповідне рішення колеги Шевчука ухвалили під час засідання 14 травня. Співрозмовник зазначив, що рішення членів КС є остаточним і не потребує додаткових затверджень. За даними Bihus.Info, рішення підтримали 12 суддів з 18.

Підставою для звільнення Шевчука з посади став висновок комісії з регламенту та етики, яка знайшла у його роботі системні і істотні порушення. Зокрема, у документі йдеться: «Комісія дійшла висновку про наявність підстав для звільнення Шевчука Станіслава Володимировича з посади судді Конституційного суду у зв’язку з вчиненням ним істотного дисциплінарного проступку, грубим та системним нехтуванням своїми обов’язками, що є несумісним зі статусом судді Конституційного суду України та виявило його невідповідність займаній посаді».

Відповідно до закону, за відсутності голови КС його обов’язки виконує заступник, а за відсутності обох — старший за віком суддя. Наразі заступником голови є Олександр Тупицький.

Водночас, за даними «Інтерфаксу», на засіданні судді також призначили нового очільника суду. Пізніше на сайті КС з’явилась постанова про звільнення Шевчука.

Джерело: УП

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Кіберпростір як поле битви

У НШСУ вчились новопризначені судді