in , ,

Корвалол та Валокордін. Чому їх забороняють в багатьох країнах

Корвалол та Валокордін.

Ну, просто дуже цікава інформація або чому в Європі забороняються Валокордін та Корвалол? Більше 10 років тому такі знайомі аптечні препарати, як Корвалол, Валокордін та Бараваль, за кордоном, заборонені для продажу без рецепта. Більше того, була доведена небезпека цих препаратів для здоров’я людини.

За відповідним наказом Міністерства охорони здоров’я України Корвалол повинен бути присутнім у першому наборі кожного водія. Про те це заборонено в США, Польщі, ОАЕ, Фінляндії, Німеччині, Швеції, Литві та ряді інших штатів.

У Литві відповідно до статті 199 (частина 2) Кримінального кодексу всі ліки, що містять барбітурати (включаючи фенобарбітал), є контрабандою. Для їх імпорту ви можете легко отримати тюремний термін.

В нашій державі дослідження небезпеки, яку несе заявка Корвалола, ніколи не проводився. Але в Німеччині, США та ряду інших країн вони давно з’ясували, що цей седативний препарат для нас повністю безпечний, він не приносить нічого, крім шкоди людині.

У зв’язку з низькою вартістю та відсутністю офіційних заборон близько 90 мільйонів бульбашок Корвалолу та Валококордіна щорічно споживаються в Російській Федерації.

Яка небезпека

Початок виробництва цих препаратів був закладений у 1912 році в Німеччині.
Спочатку препарат називався Люміном. Основний компонент «цілющого агента», який обробляли депресією, епілептичними припадками та нервозністю, був точно фенобарбітальним.

Останнє накопичується в організмі і при тривалому вживанні призводить до цілого букету захворювань, а головне, тягне за собою серйозні зміни в мозку.

Побічні ефекти тривалого споживання люміну – це деменція, сильні ураження внутрішніх органів і навіть смерть.

Спроба мінімізувати шкоду препарату була створенням Валокордіна. Склад цього седативного препарату, який російські пенсіонери «лікують» серце, включають той самий фенобарбітал, а також екстракт монетного, валеріанського та хмелю.

Жоден із компонентів Валокордіна жодним чином не допомагає серцю, але лише позбавляє тривоги і занурює приємний сон для людей похилого віку. Через цей ефект, Валокордін або його внутрішній аналог Корвалолу, багато п’є роками, навіть не усвідомлюючи, що вони стали залежними від цих коштів.

У той же час, Валокордін маскує симптоми серцевих захворювань, тому лікувати їх стає ще складніше.
Регулярне споживання “заспокійливого” корвалолу також призводить до
отруєння брому тіла. Як результат, людина, яка просто хотіла полегшити страх і тривогу, має серйозні ураження печінки, захворювання легенів, сексуальні розлади, алергія.

З змін у психіці достатньо назвати депресію, погіршити пам’ять та деменцію. Щороку, в приймальнях швидкої допомоги потрапляють пацієнти, у яких виявили отруєння фенобарбіталу, що міститься в Корвалолі.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Про єдність судової практики та про правову визначеність…

Довідник Агробізнес України під час війни