in ,

«Липовий» майор юстиції: безробітний киянин «перевтілився» у працівника ДБР

Працівники Державного бюро розслідувань викрили киянина, який використовував підроблене службове посвідчення працівника ДБР. Про це повідомили у ДБР.

Офіційно безробітній мешканець Києва виготовив собі липове посвідчення працівника ДБР та навіть пошив собі відповідний одяг. Він показував посвідчення під час спілкування з працівниками поліції та іншими правоохоронними органами, аби уникнути перевірок автомобіля та адміністративних штрафів за порушення правил дорожнього руху.

За оперативною інформацією, він може бути причетний до торгівлі наркотиками. Зокрема під час обшуку у нього було вилучено порошок, схожий на наркотичний засіб. Чоловік ніде не працює, але при цьому живе у достатку та браку коштів не відчуває. Також під час обшуку у нього вдома працівники ДБР знайшли форму з символікою ДБР, автоматичну зброю та радіостанції.

У межах порушеного кримінального провадження за частинами 1 та 4 статті 358 Кримінального Кодексу України будуть призначені експертизи, після яких будуть визначатись подальші процесуальні дії.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Поляки розпочинають масштабний страйк і збираються повністю заблокувати кордон з Україною

Українців закликають допомагати ЗСУ через оновлений «Головний бот розвідки»