in ,

Поляки розпочинають масштабний страйк і збираються повністю заблокувати кордон з Україною

20 лютого польські фермери та низка інших спільнот оголосили про масштабний страйк. Під час цієї акції блокуватимуть дороги державного та обласного значення, а також пункти пропуску на кордоні з Україною.

Як йдеться у заяві протестувальників, будуть заблоковані «не лише прикордонні переходи, а й вузли зв’язку та під’їзні шляхи до залізничних станцій та морських портів»

Станом на сьогоднішній ранок залишаються заблокованими шість з дев’яти пунктів пропуску: «Ягодин», «Устилуг», «Угринів», «Рава-Руська», «Шегині» та «Краківець».

На всіх цих напрямках сукупно в чергах перебувають близько 2900 вантажних автомобілів, які прямують в напрямку України. При цьому хоч якогось руху вантажівок в напрямку Польщі теж немає. Про це повідомив в ефірі телемарафону речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Найбільші черги навпроти пунктів пропуску «Ягодин» і «Краківець». Що ж стосується сьогоднішнього страйку у Польщі, то, за словами Демченка, Україна не отримувала від польської сторони  інформацію про те, що будуть заблоковані й інші напрямки.

За версією поляків, страйк, який розпочався 9 лютого, «зустрів безпрецедентну підтримку» з боку сільськогосподарської спільноти та громадян.

У зв’язку з цим фермери закликали громадськість підтримати акцію, щоб зупинити «неконтрольоване надходження товарів з України, які імпортуються через відкриття кордону ЄС з цією країною».

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

На Кіровоградщині зрадник передавав ворогу інформацію про військових і комплекси ППО

«Липовий» майор юстиції: безробітний киянин «перевтілився» у працівника ДБР