in

«Листи щастя» від податківців

Українцям стали частіше приходити «листи щастя» від податківців. За даними Державної фіскальної служби в цьому році громадянам виписали майже 1 млн податкових повідомлень із податку на нерухомість, повідомив начальник управління департаменту податків і зборів з фізичних осіб ДФС Владислав Павлов.

Згідно планів фіскалів у цьому році планується зібрати близько 500 млн гривень податку від фізичних осіб. Відзначимо, українці платять за своє житло з року в рік усе більше. Так, в минулому році було виписано 428 тисяч повідомлень (за підсумками 2015 року), тобто в два рази менше ніж у 2017-му. За ними було сплачено близько 209 млн гривень.

Роком раніше цифра надходжень була ще скромнішою — 51 млн грн при 60 тисяч податкових повідомлень. Тобто за три роки кількість повідомлень зросла приблизно в 17 разів. «Зростання грошових надходжень обумовлений, у тому числі, розширенням бази оподаткування. У 2014 році податком обкладалася лише житлова площа, а пізніше — загальна площа нерухомості», — пояснили в ДФС.

Утім, якщо підрахувати середню суму на одне повідомлення, то вийде, що за 2014 рік українці платили по 850, а в наступні роки — приблизно по 500 гривень.

Джерело: ЮВУ

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Робота ДВС в умовах конкуренції

Про особливості виплат субсидій