in

Марія Мезенцева-Федоренко: росія використовує своє право вето в ООН, не зупиняючи агресію, а продукуючи її

Україна скористалася своїм правом і скликала засідання Радбезу ООН з приводу останньої масованої ракетної атаки рф. Ми хочемо на цьому майданчику вкотре заявити на весь світ, що росія не просто нищить територію України загарбницькою війною, а путін та його посіпаки є вбивцями українських дітей, що й підтверджує удар по «Охматдиту».

Про це розповіла народна депутатка, заступниця голови парламентського Комітету з питань інтеграції України з ЄС, голова делегації України в ПАРЄ Марія Мезенцева-Федоренко.

«Ми побачили чіткі докази навмисної ракетної атаки по лікарні, також був атакований пологовий будинок у Києві. Про це треба говорити світові. Водночас я впевнена, що наші дипломати знову порушать питання нелегітимної участі рф в ООН та неправомірного зайняття нею крісла постійного представника в Радбезі організації. росія використовує своє право вето, не зупиняючи агресію, а продукуючи її», – зазначила політикиня.

Вона наголосила, що цинічний ракетний удар росії напередодні саміту НАТО є свого роду викликом Альянсу. рф демонструє, що нібито їй нічого не буде за ці воєнні злочини.

«Але росія помиляється, бо вже 40 країн працює над створенням спецтрибуналу за злочин агресії, який чинить нелегітимний президент путін та його політичне й військове оточення. Водночас у нинішній ситуації тільки впровадження «Формули миру» Президента Володимира Зеленського може спрацювати й стати основою справедливого миру на основі міжнародного права. Цей план уже підтримали більш як 100 країн та міжнародних організацій», – підкреслила народна депутатка.

Джерело: https://www.rada.gov.ua/news/razom/251478.html

Рейтинг публікації

Written by Vasyl

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Олександр Олійник: За час проведення правових моніторингів практика дослідження правових проблем зазнала позитивних змін

Україна переможе у війні, але всі території відвоювати не зможе, – NYT