in

Україна переможе у війні, але всі території відвоювати не зможе, – NYT

Україна, підсилена західною допомогою, може вийти переможцем у війні проти російських загарбників, але відвоювати всю свою територію, яку захопила рф, їй навряд чи вдасться. Натомість погано підготовлені війська окупантів не спроможні на подальші значні захоплення, пише видання The New York Times з посиланням на неназваних американських посадових осіб.

Про це пише The New York Times.

«росія захопила найбільш проросійські частини України в перший рік війни. Американські офіційні особи в приватних розмовах говорять, що Україні буде майже неможливо відвоювати всю свою територію, але вона може наполягати на більшій європейській інтеграції, якщо її результати на полі бою будуть сильнішими», – йдеться у повідомленні.

З посиланням на неназваних американських офіційних осіб видання зазначає, що росія навряд чи отримає значні територіальні здобутки в Україні в найближчі місяці, хоч її погано підготовлені війська намагаються прорвати українську оборону, яка зараз посилена західними боєприпасами.

Також, твердить The New York Times, деякі посадовці кажуть, що навіть «формально не повернувши свої землі», Україна все одно може вийти переможцем у війні, зблизившись з НАТО і Європою.

«Офіційні особи, з якими ми провели інтерв’ю для цієї статті, говорили на умовах анонімності про секретні військові та розвідувальні оцінки, позиції на полі бою та делікатну дипломатію», – пише видання.

Однак, пише NYT, американські чиновники визнають, що росія може «досягти значного прогресу» (на полі бою – ред.), якщо відбудеться «великий стратегічний зсув», наприклад, розширення військового призову і програми підготовки (військових).

Джерело

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Марія Мезенцева-Федоренко: росія використовує своє право вето в ООН, не зупиняючи агресію, а продукуючи її

Багато чоловіків не встигають оновити дані, оскільки у ТЦК штучно створюють черги