in ,

Мешканка Київщини виграла суд в ДТЕК

Мешканка Київщини, яка оплатила 36 162 грн за підключення світла, виграла суд з ДТЕК, яка вчасно не виконала свої зобов’язання.

“ДТЕК Київські регіональні електромережі” перевищив строк надання послуг з приєднання будинку жінки до енергопостачання. Жінка вимагає повернути 36 162 гривень, які витратила на підключення будинку до енергопостачання. Однак у ДТЕК запевняють, що виконали усі роботи згідно з договором.

Про це йдеться у рішенні Яготинського районного суду Київської області.

“Громадянка уклала з “ДТЕК Київські регіональні електромережі” договір про стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу. 16.10.2018 року вона оплатила 36 162 гривень за підключення. У товаристві зазначають, що 17.12.2019 року подали робочу напругу в точку приєднання, отже умови укладеного договору в межах строку визначеного договором про стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу від 20.09.2018 року було виконано. Відповідачем 17.12.2019 року подано робочу напругу в точку приєднання. Надалі своїми діями клієнтка підтвердила отримання послуг шляхом підписання документів (договір споживача про надання послуг з розподілу електричної енергії)”, – вказується в матеріалах справи.

Суд вирішив задовольнити позов жінки. З приватного акціонерного товариства “ДТЕК Київські регіональні електромережі” на її користь стягнуть 36 162 гривень за порушення строків виконання зобов’язання відповідно до п. 5.3 договору про стандартне приєднання до електричних мереж системи розподілу від 20.09.2018 року.

“Відповідач перевищив строк надання послуг з приєднання, встановленого цим договором, більше ніж на 120 календарних днів, тому в цій частині заявлені вимоги підлягають задоволенню”, – наголосив суд.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Перестановки в керівних російських колах…

В Україні вперше засіяли поля бавовником