in , ,

Мінінфраструктури запровадило нововведення в системі єЧерга для міжнародних перевізників

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури презентує нові можливості в системі єЧерга для міжнародних перевізників. Про це повідомляє Урядовий портал.

Перше оновлення передбачає опцію для компаній, що виконують як пасажирські, так і вантажні перевезення в одному кабінеті бачити всі актуальні черги. Тобто, тепер під час вибору акаунту перевізники збережуть постійний доступ до всіх черг з одного профілю. Таким чином, не потрібно буде реєструвати окремі акаунти для постановки в чергу автобусів та вантажівок, а під час реєстрації треба буде обрати тип транспорту, який буде перетинати кордон.

Друге оновлення стосується перевізників, що виконують регулярні перевезення пасажирів за кордон. Відповідним перевізникам варто перевірити в особистих кабінетах, які дозволи на маршрути система єЧерга підтягнула в особистий кабінет. У випадку відсутності в системі повної інформації, її можна додати самостійно в особистому кабінеті. Для цього є відповідне поле.

Детальна інструкція за посиланням.

Наявність всіх дозволів на регулярні маршрути в системі єЧерга дозволить перевізнику обирати під час постановки в чергу той дозвіл, за яким буде виконуватись рейс. Таким чином, система буде верифікувати виконання маршруту. У разі відсутності інформації про дозволи, виконати рейс буде неможливо.

Головна мета таких змін – отримати актуальну інформацію, про маршрути, які виконуються. Саме на основі цих даних розробляється слотування для кожного пункту пропуску для ліквідації черг на кордонах з автобусів та забезпечення вчасного прибуття пасажирів до кінцевої точки.

Важливо, що перетинати кордон можливо лише через ті пункти пропуску, які вказані у дозволі на маршрут. Також пасажирським перевізникам, що зареєструвались в онлайн-черзі варто приїздити до пункту пропуску у передбачений маршрутом час.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У МОЗ закликають здавати кров: потреба є у дванадцяти містах України

Конституционное мужество Как наши страхи ставят под угрозу наше будущее ТИМОТИ СНАЙДЕР