in , ,

Місячник медіації-2021.

З 11 листопада по 12 грудня триває Місячник медіації-2021, започаткований у ГО “НАМУ” та партнерами задля формування сталого, системного, структурованого та свідомого запиту на медіацію в Україні. Медіація – процедура врегулювання конфлікту (спору) шляхом переговорів сторін конфлікту (спору) за допомогою одного або кількох посередників – медіаторів.

Цього року Місячник медіації присвячено перевагам системного впровадження медіації для сприяння вирішенню питань врегулювання конфліктів (спорів) у сфері бізнесу задля економічного зростання в Україні.

В програмі Місячнику є різні події, а прийнятий 16 листопада Верховною Радою України Закон України «Про медіацію» робить їх більш актуальними.

Орієнтовна програма подій ММ-21 знаходиться тут: https://bit.ly/3DAGi5E, запрошуються учасники!

Детальна інформація про події ММ – 2021 та відповідні реєстраційні форми стануть доступними найближчим часом.

Оргкомітет Місячника медіації – 2021

Сторінка Місячника Медіації – 2021: https://www.facebook.com/mm.namu.ua

З прийняттям ЗУ “Про медіацію”. Закон визначає правові засади та порядок проведення медіації як позасудової процедури врегулювання конфлікту (спору), принципи медіації, статус медіатора, вимоги до його підготовки та інші питання, пов’язані з цією процедурою.

Дія цього Закону поширюється на суспільні відносини, пов’язані з проведенням медіації з метою запобігання виникненню конфліктів (спорів) у майбутньому або

врегулювання будь-яких конфліктів (спорів), у тому числі цивільних, сімейних, трудових, господарських, адміністративних, а також у справах про адміністративні правопорушення та у кримінальних провадженнях з метою примирення потерпілого з підозрюваним (обвинуваченим).

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

З 1 січня 2021 року мінімальна зарплата на місяць становить 6000 гривень, а вже з 1 грудня цього року її розмір збільшиться до 6500 гривень.

Кількаденна історія держав.