in ,

Михайло Саакашвілі продовжує голодування. Та швидше за все не має наміру повернутися до України.

Експрезидент Грузії Михеїл Саакашвілі поміщений до пенітенціарній установи № 12 міста Руставі. Він продовжує голодування в тюрмі і, швидше за все, відмовиться від передачі Україні. Про це журналістам заявив його адвокат Георгій Чівіашвілі, повідомляє  ЗМІ.

У понеділок адвокати Саакашвілі вперше відвідали його в пенітенціарній установі. Повідомляється, що він “бадьорий. Продовжує голодування і вважає, що в такій формі виражається продовження боротьби. Його позиція, що боротьба повинна продовжиться… Що стосується питання екстрадиції, позиція Михеїла Саакашвілі з приводу цього питання полягає в тому, що він приїхав до Грузії, на свою батьківщину, і планує політичну боротьбу. Напевно, він відмовиться від екстрадиції”, – заявив Чівіашвілі.

Адвокати озвучили лист М. Саакашвілі, в якому він звертається до членів своєї партії “Єдиний національний рух”. Експрезидент підкреслює, що задоволений результатами муніципальних виборів і закликає своїх однодумців продовжувати боротьбу. У нас відмінні результати по цьому останньому референдуму. На місцевих виборах цей уряд завжди дуже легко програвав… Коли вони думали, що люди нарешті зламані, в кожному великому місті проводиться другий тур виборів, в деяких з цих міст їх випереджає “Єдиний національний рух”. Це означає тільки одне – ми не просто не розслабимося, ми будемо боротися ще більше. Дні уряду “Грузинської мрії” полічені. Пишаюся вами”, – пише Саакашвілі у листі.

Біля Руставської в’язниці прихильники експрезидента Грузії планують провести першу масштабну акцію з вимогою його звільнення. Біля стін пенітенціарної установи вже мобілізовано велику кількість поліцейських, у тому числі спецназ.

Цими вихідними президент України Володимир Зеленський заявив, що має намір домагатися повернення заарештованого в Грузії колишнього президента цієї країни Міхеїла Саакашвілі в Україну, оскільки у нього є українське громадянство.

Грузія не має наміру передавати Києву експрезидента Саакашвілі, повідомила віцепрем’єрка країни Тея Цулукіані.

За публікацією у ЗМІ.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Частка в статутному капіталі, яка належить товариству, не наділяє його корпоративними правами – КГС ВС

Чому у Facebook, WhatsApp та Instagram стався збій