in ,

На платформі Дія.Цифрова освіта вийшов десятий модуль освітнього серіалу про онлайн-аукціони, повністю присвячений земельним онлайн-аукціонам.

На платформі Дія.Цифрова освіта вийшов десятий модуль освітнього серіалу про онлайн-аукціони, повністю присвячений земельним онлайн-аукціонам – інформує Комітет з питань аграрної та земельної політики.

Навчальний курс дуже корисний для держслужбовців, публічних службовців, підприємців, а також представників бізнесу та стартапів.

Курс розроблено ДП «Прозорро. Продажі» для платформи Дія. Цифрова освіта Міністерства цифрової трансформації України за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

КУрс включає висвітлення питань:

  • чим врегульовані земельні торги та для яких організаторів обов’язкове регулювання;
  • як організувати земельні торги та які вимоги до учасників;
  • як підготувати лот;
  • як визначається переможець земельних торгів;
  • які особливості земельних торгів у межах виконавчих рішень.

На час воєнного стану актуальними є зміни у земельних відносинах, зокрема щодо проведення земельних торгів на електронних аукціонах. Необхідну інформацію можна дізнатися в додаткових матеріалах до першої серії.

З повного освітнього курсу про онлайн-аукціони можна отримати вичерпну інформацію про те, що таке електронна торгова система «Прозорро. Продажі» та для чого вона потрібна державі й суспільству. А також про принципи роботи системи, про види аукціонів, способи вибору електронного майданчика, як правильно описувати лоти для пошуку клієнтів, як оголошувати аукціон, проводити електронні земельні торги та поради щодо вдалої комунікації з учасниками аукціонів.

Освітній курс містить десять модулів та доступний на порталі Дія.Цифрова освіта: https://bit.ly/3MSLCFW.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Потрібні будуть різні люди і різні фахівці.

Війна 2022. День 145й. 18 липня. Літопис.