in

Найскладнішу ситуацію зі світлом енергетики прогнозують у липні: яка причина

Ситуація в українській енергосистемі залишається складною, за останні місяці Україна втратила більш як 9 ГВт генерації. Наразі триває масштабна ремонтна кампанія. Про це розповів керівник ДП “Гарантований покупець” Артем Некрасов. 

Він нагадав, що стабілізація в системі, яка спостерігається зараз, пов’язана із достроковим виходом з ремонту додаткового атомного блоку на одній АЕС.

Водночас очільник “ГарПок” попередив, що вже наступного місяця українцям доведеться зіткнутись із найскладнішою ситуацією з енергопостачанням.

“Тут головні дві причини. Перша – це “Енергоатом”, який ніс основне навантаження під час осіннього-зимового періоду має провести планові ремонти, щоб блоки цієї зими також працювали в повному обсязі. Друга – у липні йде сезонне підвищення попиту. Умовно кажучи, всі включають кондиціонери як бізнес, так  населення. Тому питання як ми пройдемо липень, в тому числі залежатиме від того чи буде економія. Якщо буде економія, то відключень буде менше”, – зазначив він в ефірі марафону “Єдині новини”.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

“За місяць набрали, як за останні півроку”: нардеп про проблеми, які викликає масштабна мобілізація

Реєстр “Оберіг” автоматично отримуватиме дані з ПФУ