in

Накопичувальну пенсійну систему запровадять за 3 роки

Впровадження другого рівня пенсійної системи можливо розпочати у 2021 році, переконані у Мінсоцполітики. Адже тоді зрівняється пенсійний вік для чоловіків і жінок, а середня зарплата має вирости до 11 тисяч гривень. Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева.

За його словами, одразу після прийняття пенсійної реформи розпочнеться дискусія щодо введення другого – накопичувального рівня пенсійної системи.
«Ми об’єктивно оцінюємо економічну ситуацію, і я сподіваюсь на те, що впровадження другого рівня пенсійної системи можливо розпочати у 2021 році. Саме у 2021 році зрівняється пенсійний вік для чоловіків і жінок. За нашими прогнозами, до того часу середня зарплата має вирости до 11 000 гривень. А за сприятливих умов, можливо, і більше. Тобто, сподіваюсь, у нас будуть усі передумови для введення накопичувального рівня пенсійного забезпечення», — заявив він.

Як відомо, в солідарній системі відрахування до усіх необхідних фондів здійснює роботодавець, а у накопичувальній – кожен платить за себе сам, зі свої зарплатні. Тож, на думку міністра з високої зарплати ці відрахування не будуть такими відчутними для людей, а отже не буде і причин ухилятися від сплати обов’язкових внесків. Водночас, що для цього робити, коли та який законопроект потрібно приймати, ще на стадії обговорення.

Джерело: Мінсоцполітики

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Кримінальна справа очільниці «Оранти»

Порушення гарантій адвокатської діяльності