in ,

Нардеп від «Слуги народу» намагався дати хабара біткоїнами високопоставленому посадовцю

Правоохоронці НАБУ та САП викрили народного депутата на спробі підкупу голови Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури. Народний обранець пропонував топпосадовцю хабар в біткоїнах.

Про це повідомили у НАБУ.

Так, народний депутат України, член комітету з питань антикорупційної політики пропонував голові Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури неправомірну вигоду у криптовалюті Bitcoin, в еквіваленті 50 тис. доларів.

За даними ЗМІ, йдеться про Андрія Одарченка від партії «Слуга народу».

У НАБУ розповіли, що в обмін на гроші нардеп просив посприяти в направленні коштів з фонду ліквідації наслідків збройної агресії рф на ремонт підконтрольного йому об’єкта інфраструктури.

«Після виділення коштів з фонду на криптогаманець викривача-топпосадовця надійшов перший транш неправомірної вигоди в еквіваленті 10 тис. дол. США. Це перша в історії антикорупційних органів неправомірна вигода у криптовалюті, яку вдалося задокументувати», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, розслідування цього злочину стало можливим завдяки особистому сприянню генпрокурора. При цьому голова Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури співпрацював з правоохоронцями і сприяв розслідуванню протиправних дій.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Ділові новини…

Які вакансії пропонують українським жінкам у ЗСУ та яка зарплата