in , , ,

Голову комісії ВРУ з розслідування корупції судитимуть за хабарництво

НАБУ і САП відправили на лаву підсудних чинного народного депутата України та його спільника, викритих на одержанні неправомірної вигоди у сумі 85 тис. дол. США. Про це повідомили у НАБУ.

За даними слідства, народний обранець (голова Тимчасової слідчої комісії ВРУ з питань розслідування фактів корупції на державних підприємствах, в установах та організаціях Національної академії аграрних наук України) запропонував підприємцю отримати під обробіток землю, яка перебувала у постійному користуванні держпідприємства академії.

При цьому він підбурив його до підкупу службових осіб НААНУ та місцевого топпосадовця. За кожен гектар землі та неперешкоджання своїй діяльності аграрій мав надати 130 доларів США неправомірної вигоди.

В результаті досягнутих домовленостей, за надання для обробітку земель площею 1700 га одного з державних підприємств сума неправомірної вигоди становила 221 тис. дол. США. З них 85 тис. дол. США підприємець мав передати авансом.

Під час передачі цих коштів нардепа і двох його спільників викрили «на гарячому». Того ж дня йому повідомили про підозру. Розслідування вказаних фактів розпочато за заявою підприємця.

Як стало зрозуміло із матеріалів справи, мова йде про Анатолія Гунька, чинного народного депутата від Слуги народу, якого викрили на хабарі на початку серпня минулого року.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Німеччина поставила Україні непридатні до бою БТР за втричі завищеними цінами

Чи довіряють українці телемарафону «Єдині новини»: несподівані результати опитування