in

Незважаючи на ковід ФОПи збільшили оплату податків

Економіка країни та окремі групи підприємців знаходяться дійсно в складному стані. Про те незважаючи на те, що малий і середній бізнес працював в умовах пандемії, жорстокого карантину та локдаунів, їм вдалося перевищити позамінулорічні показники зі сплати податків.

За рік ФОПи для країни заробили 27,5 мільярдів гривень.

З початку пандемії COVID-19 бізнесу довелося пережити жорсткі обмеження та пристосовуватися до нового способу ведення бізнесу в обмежених умовах. Це призводило до закриття та до масових скорочень персоналу. Однак, попри це, результати економіки українських ФОПів за 2020 рік неочікувано збільшилися. Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними Опендатабот. Того року, українці сплатили на 10% більше податків, ніж роком раніше.

«Українські підприємці сплатили за рік 27,6 млрд гривень податків. Це на 10% більше, ніж у минулому році».

Зазначається, що в середньому кожен підприємець в Українi сплачує 15 тисяч гривень єдиного податку на рік.

«За останні дев’ять років надходження від підприємців зросли в 27 разів. І щороку кількість надходжень збільшується приблизно на 3 млрд гривень»,- йдеться у дослідженні.

Також на кінець 2020 року кількість підприємців в Україні не змінилася.

«Зараз в Україні зареєстровано 1,9 млн ФОПів, тоді як у минулому році нараховувалося 1,88 млн бізнесів. Кількість ФОПів зростає повільно: протягом року вона в середньому збільшувалася на 2 тисячі щомісяця».

Джерело: Опендатабот.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Новини від Lexinform

Кваліфікація крадіжки майна з кімнати, до якої в орендаря не було доступу