in , ,

Новини від АРМА за січень-лютий

З 1 січня по 9 лютого цього року АРМА здійснило ряд кроків з управління арештованими активами шляхом передачі суб’єктам господарської діяльності та шляхом реалізації майна на відкритих торгах.

Зокрема, обрано управителя для арештованих активів ТОВ «Аерок», переможцем визначено корпорацію «Харківські будматеріали».

Також Агентством відібрано управителя для арештованої спортивної бази та іншої нерухомості у Київській області. У конкурсі перемогу отримало державне підприємство «Олімпійський навчально-спортивний комплекс «Конча-Заспа», яке здійснюватиме тренування українських спортсменів на базі арештованого активу.

За вказаний період завершено конкурсний відбір оцінювача для проведення оцінки арештованих активів ПрАТ «Вінницяпобутхім». Як повідомлялось раніше, майбутнім управителем активів ПрАТ «Вінницяпобутхім» обрано ТОВ «Крайтекс-Сервіс».

Крім того, АРМА уклало договір управління арештованим судном «NIKA SPIRIT» з переможцем конкурсного відбору – ПрАТ «Київський річковий порт». За даними з відкритих джерел, судно належить російським власникам.

У січні оголошено повторний конкурс з відбору управителя для Глухівського кар’єру кварцитів. Відповідне рішення ухвалено АРМА через відмову переможця попереднього конкурсного відбору – ПрАТ «Бластко» – від подальших дій щодо набуття статусу управителя зазначеним арештованим активом.

9 лютого АРМА оголосило конкурсний відбір управителя для корпоративних прав виробників мінеральних вод, зокрема під марками «Моршинська», «Миргородська» та «Borjomi».

У сфері реалізації арештованого майна на відкритих торгах продано  мінеральні добрива на понад 50 млн грн.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Держава має прагнути до надання громадянам сервісних послуг

Черговий санкційний крок нашої держави проти атомної галузі держави-терориста