in , ,

ООН – перша в історії доповідь про рівень корупції в спорті

Управління ООН з наркотиків та злочинності. оприлюднила першу доповідь про масштаби корупції у спорті на глобальному, регіональному та національному рівнях.

 Обсяг незаконних ставок у спорті сягає 1,7 трлн доларів.

«Корупція у спорті – явище не нове, шахрайські дії у зв’язку зі спортивними змаганнями спостерігалися ще за часів стародавніх Олімпійських ігор, але за останні два десятиліття злочинна діяльність у цій галузі значно активізувалася», – йдеться у прес-релізі Управління ООН.

Глобалізація, стрімке зростання легальних та нелегальних ставок у спорті, розвиток  технологій, нові форми проведення спортивних змагань, роблять спорт дедалі привабливішим для злочинних схем, які прагнуть використати його для отримання незаконного прибутку.

До роботи над доповіддю було залучено майже 200 експертів. Серед них – представники урядів, спортивних організацій, академічних кіл та інших зацікавлених організацій.

Доповідь не лише аналізує проблеми, а й запропонувала методику ефективної боротьби зі злочинністю та корупцією у спорті.

Експерти ООН проаналізували незаконні ставки, маніпуляції під час змагань, зловживання, форми корупції під час проведення великих спортивних заходів та причетність до спорту організованої злочинності.

 

за публікаціями іноземної преси

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Верховний Суд – коли не можна виселяти з переданої в іпотеку квартири у випадку неповернення кредиту

НАЗК – ОПРИЛЮДНЕНО ТИПОВІ АНТИКОРУПЦІЙНІ ПРОГРАМИ, ОБОВ’ЯЗКОВІ ДЛЯ ДЕЯКИХ КАТЕГОРІЙ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ