in , ,

Освітній серіал «Як створювати проекти в громадах» на платформі Дія.Освіта

Мінцифри спільно з EasyBusiness та партнерами презентувала освітній серіал «Як створювати проекти в громадах» на платформі Дія.Освіта. Він містить 13 серій та покроковий алгоритм дій, який допоможе активній молоді змінювати громади по всій Україні.

«Цифрова трансформація регіонів — одна з пріоритетних цілей Мінцифри. Команди CDTO — заступників із цифровізації — реалізували понад 200 проектів у регіонах, з них 30 — це корисні сервіси для громад, як-от е-кабінет ветерана, е-черга в ЦНАПАх, чатботи для пошуку роботи, інструменти е-демократії. Новий освітній серіал дасть змогу залучити більше лідерів на місцях та масштабувати кількість ефективних проектів на рівні громад», — зазначила заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

Кожна із серій описує окремий крок до реалізації змін — від теоретичних знань до практичних порад з основ проєктного менеджменту. Під час перегляду глядачі отримають практичні поради та шаблони — від виявлення ключових проблем та потреб до пошуку оптимальних рішень, ефективного планування й управління ресурсами. А також дізнаються:

  • як виявити потреби людей навколо та знайти оптимальне рішення;
  • як шукати ресурси та фінанси для проекту;
  • як ефективно спланувати, реалізувати й завершити проект;
  • як використати здобуті знання на практиці.

«Команда EasyBusiness вже близько 10 років працює над проектами для розвитку країни та віднедавна — трансформацією регіонів та громад. Так, освітній серіал “Як створювати проекти у громадах” — удосконалена версія курсу, який пройшли більш ніж 150 молодих людей з 25 громад. Частина з них вже успішно впроваджує проекти. Ми певні, що поява серіалу на Дія.Освіта допоможе залучити ще більше активної молоді, яка прагне покращити свій регіон», — відмітив проектний менеджер ГО EasyBusiness Ярослав Жидик.

Переглядайте освітній серіал за посиланням.

Після проходження курсу зможете отримати сертифікат.

Довідково Освітній серіал «Як створювати проекти у громадах» створено для платформи Дія.Освіта з ініціативи Мінцифри та проекту «Впливові», який реалізує ГО «Українська Академія лідерства» в партнерстві з EasyBusiness та Центром економічного відновлення і став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проект USAID «ГОВЕРЛА».

Джерело

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Львові відкрили перший в Україні центр рекрутингу української армії: як він працює

Людина і праця: питання та відповіді