in

У Львові відкрили перший в Україні центр рекрутингу української армії: як він працює

Міноборони спільно з Львівською міською радою запустило у Львові пілотний проєкт рекрутингу до української армії.

У Центрі можна дізнатися всю актуальну інформацію про вакансії в армії, поспілкуватися з представниками бригад та обрати бажану професію у війську. Центр працює за адресою: вул. Костя Левицького, 67. Надалі такі центри мають запрацювати по всій Україні.

У центрі щодня працюватимуть рекрутери, які надаватимуть інформацію щодо вакансій в армії, консультуватимуть і проводитимуть профорієнтаційні тести, а також супроводжуватимуть весь процес до призначення на відповідну посаду в армії. Важливо, що центр не матиме стосунку до структур ТЦК, а самі рекрутери не є військовослужбовцями. Тож тут не вручатимуть повісток, а лише надаватимуть консультації.

Після вибору бажаної посади людина матиме співбесіду із рекрутером та представниками обраної військової частини. Після погодження кандидатури на певну вакансію, кандидата скерують у ТЦК з пакетом документів для подальшого оформлення, проходження необхідних процедур та медичного огляду, направлення на базову військову підготовку, яке триває один місяць та, за потреби, фахову підготовку. Після підготовки військовослужбовця скерують у частину для проходження військової служби.

Таким чином, центри рекрутингу долучатимуть українців та українок до Сил безпеки та оборони України через підписання контракту з відповідною військовою частиною. Наразі є можливість укладати як строкові контракти, так і контракти до оголошення демобілізації.

Наразі є вакансії водіїв, слюсарів, механіків, кухарів, кінологів.

«Є дуже багато вакансій бойових і небойових професій, і люди повинні це знати. Плюс, ми від міста даємо певні виплати для тих, хто готовий йти в десантні війська і морську підходу – це додатково 50 тисяч гривень певного стимулу», – розповідає Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Наступними містами стануть Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Київ, Полтава», – зазначив Олексій Бежевець, координатор рекрутингу до української армії Міністерства оборони.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Скільки українські нардепи отримують грошової компенсації за оренду квартир

Освітній серіал «Як створювати проекти в громадах» на платформі Дія.Освіта