in

Пашинський вийшов на волю і повідомив, що подав заяву про фальсифікацію нібито його «розмов»

Колишній народний депутат, голова Національної асоціації підприємств оборонної промисловості України Сергій Пашинський заявив, що вийшов на свободу після внесення за нього підприємствами-членами асоціації повної застави.

«Тільки що підприємства-члени Національної асоціації підприємств оборонної промисловості National Association of Ukrainian Defense Industries / NAUDI внесли за мене повну заставу. Я вийшов на свободу. Я дуже вдячний за таку колосальну підтримку, але мені водночас дуже соромно, що кошти, які повинні були бути використані для виробництва зброї, використані на заставу для мене по фейкових звинуваченнях. Я відпрацюю кожну копійку і доб’юся повернення цих коштів», – повідомив Пашинський у Фейсбук.

Крім того, бізнесмен заявив, що вже подав заяву «про злочин щодо фальсифікації нібито моїх «розмов».

Як відомо, правоохоронці викрили колишнього народного депутата та його спільників у незаконному привласненні і продажу 97 тис. тонн конфіскованих державою нафтопродуктів на майже 1 млрд грн, які мали піти на потреби армії.

26 лютого Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Пашинському у вигляді тримання під вартою до 25 квітня з можливістю внесення застави у 272,5 млн грн.

Днями у соцмережах з`явилися записи розмов, де нібито бізнесмен нецензурно висловлюється про ЗСУ та публічних осіб.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Варшаві розпочався масштабний протест фермерів проти імпорту продовольства з України

Підприємці зможуть поскаржитися на дії влади через платформу «Зроблено в Україні»