in , ,

Підприємці зможуть поскаржитися на дії влади через платформу «Зроблено в Україні»

Уряд спільно з Радою з питань підтримки підприємництва в умовах воєнного стану, Радою бізнес-омбудсмена запустили комунікаційну складову платформи «Зроблено в Україні», яка допоможе виміряти рівень задоволеності підприємців державними інституціями та послугами. Вона працює на базі pulse.gov.ua. Про це повідомили у Мінекономіки.

«Підприємці в режимі онлайн зможуть надати оцінку роботі державних структур, рівня послуг, які вони отримують від держави, поскаржитись на недоліки чи проблеми, що у них виникли під час спілкування з органами влади. Це канал зворотного зв’язку від бізнесу, завдяки якому влада матиме можливість максимально оперативно реагувати на звернення бізнесу і вирішувати проблеми», – зазначила перший віцепрем’єр-міністр україни – міністр економіки Юлія Свириденко.

Комунікаційна складова платформи «Зроблено в Україні» також передбачає єдиний прямий канал зв’язку з Радою бізнес-омбудсмена, через який підприємці зможуть звернутись по допомогу до команди Ради бізнес-омбудсмена та отримати безкоштовну підтримку від фахівців.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Пашинський вийшов на волю і повідомив, що подав заяву про фальсифікацію нібито його «розмов»

У Києві заарештували центральну лабораторію «Сінево Україна»