in , ,

У Києві заарештували центральну лабораторію «Сінево Україна»

Державне бюро розслідувань (ДБР) наклало арешт на будівлю головного офісу і центральної лабораторії «Сінево Україна».

Про це йдеться в повідомленні пресслужби мережі медичних лабораторій. Компанія попереджає, що невдовзі буде змушена припинити діяльність у цій будівлі, що призведе до повної зупинки роботи мережі лабораторій в Україні.

Арешт на будівлю головного офісу і центральної лабораторії компанії «Сінево Україна», розташовану в Києві на проспекті Академіка Палладіна 46/2, накладено Личаківським районним судом м. Львова за клопотанням Державного бюро розслідувань (ДБР), – повідомляють у пресслужбі мережі. В компанії називають ці дії тиском на бізнес.

Кримінальне провадження ДБР ведеться за фактом начебто незаконного виведення з державної власності нерухомого майна у період з 2016 по 2021 рік.

У «Сінево Україна» стверджують, що придбали будівлю в 2010 році, коли вона знаходилася в приватній власності. Більше того, в період з 2013 по 2016 роки провели в ній реконструкцію, в рамках якої площу будівлі збільшили більше ніж втричі.

«За законодавством України, після такої реконструкції будівля вважається новоствореним її власником об’єктом», – повідомила пресслужба «Сінево Україна».

Водночас у компанії зазначають, що арешт на будівлю було накладено ДБР без офіційного повідомлення компанії «Сінево Україна» і власника будівлі кіпрської компанії «Лінкмікс Холдінгс Лімітед» та без виклику представників компаній на відповідне судове засідання. Внаслідок чого «Сінево Україна» стало відомо про арешт лише за фактом появи відповідного запису в державному реєстрі.

Компанія «Сінево Україна» закликає ДБР та органи влади до якнайшвидшого вирішення питання в правовому полі та скасування незаконного арешту будівлі лабораторії. У разі негайного невирішення питання лабораторія буде змушена припинити свою діяльність у будівлі, що призведе до повної зупинки роботи «Сінево Україна».

Джерело

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Підприємці зможуть поскаржитися на дії влади через платформу «Зроблено в Україні»

Уряд ініціює поєднати зусилля бізнесу, іноземних інвесторів, експертів, громадських об’єднань для сталого економічного розвитку України