in , ,

Перевірки ФОПІВ у 2024 році…

1. Камеральні перевірки – залишаються незмінними, податківці проводять їх на підставі поданих Вами податкових декларацій, тобто які цифри зазначені у звітах, власне і будуть роздивлятися податківці.

2. Фактичні. Перевірки без попередження. Їх здійснюють безпосередньо за місцем реєстрації платника податків або ведення ним бізнесу. Податківці перевіряють порядок касово-розрахункових операцій (РРО/ ПРРО), оформлення працівників, реєстрації бізнесу, наявність необхідних дозвільних документів тощо.

3. Позапланові документальні перевірки – підставою є наявність інформація про невідповідність підприємницької діяльності. Для уточнення даних більше за все від податкової надійде запит про надання пояснення. На який ви обов’язково маєте відповісти. Якщо Ви на нього не відповідаєте, тоді податківці можуть завітати до Вас.

Податкові перевірки майже не загрожують ФОП I та II груп ( до грудня 2024 року діє мараторій на проведення документальних перевірок), крім позапланових документальних у разі припинення підприємницької діяльності.

Джерело

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Рада ухвалила закон про демобілізацію строковиків: коли їх можуть знову призвати до війська

Другій рік війни: досвід, витримка, нерви