in

Після «осучаснення» пенсії не зменшаться

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на своїй сторінці у Facebook продовжує відповідати на питання українців щодо пенсійної реформи.

Так, відповідаючи на запитання, чи знизяться окремі пенсії після їх «осучаснення», Володимир Гройсман зазначив, що «подібні твердження не мають під собою жодних підстав і використовуються лише для того, щоб дискредитувати реформу».

«Це неможливо принаймні тому, що діюче законодавство не допускає зниження пенсійних виплат. Насправді, осучаснення передбачає перерахунок усіх пенсій з врахуванням нового показника середньої заробітної плати, розрахованого за 3 останні роки — 3 764,40 грн», — написав Прем’єр.

Глава уряду нагадав, що частина пенсіонерів досі отримує пенсії, розраховані від показника середньої зарплати майже десятирічної давнини — 2007 року — 1198 грн. «За рахунок цього перерахунку для 5,6 млн українських пенсіонерів пенсії будуть суттєво збільшені, і це особливо стосується тих, хто багато років на пенсії. З 1 жовтня буде також підвищена мінімальна пенсія, тому загалом підвищення торкнеться майже 9 млн пенсіонерів з 12 млн», — обіцяє В. Гройсман.

Водночас він наголосив, що надалі усі раніше нараховані пенсії будуть щорічно «осучаснюватись» — автоматично переглядатися в залежності від інфляції і зростання зарплат. При цьому він відзначив, що це буде робитись «не тільки перед виборами, як було у попередні роки».

Джерело: ЮВУ

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Україна створює Раду з міжнародної торгівлі

Порошенко підписав закон про інклюзивну освіту