in

Україна створює Раду з міжнародної торгівлі

Кабінет Міністрів України 4 липня ухвалив рішення про створення Ради з міжнародної торгівлі. Про це на своїй сторінці у Fecabook повідомила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська.

«4 липня Кабінет Міністрів України підтримав Міністерство економічного розвитку і торгівлі України та Степана Кубіва (міністр економічного розвитку і торгівлі – Ред.) та ухвалив рішення про створення Ради з міжнародної торгівлі», – написала заступник міністра.

За її словами, питання міжнародної торгівлі стосуються не лише Мінекономрозвитку, а і багатьох інших центральних органів влади, й до сьогодні не існувало єдиного органу для їх обговорення і координації. «Тепер виконання цих функцій візьме на себе Рада з міжнародної торгівлі, і ми сподіваємося, що перші результати не забаряться», – зазначила Н. Микольська.

За інформацією, Рада з міжнародної торгівлі має стати єдиною платформою для координації дій з розвитку міжнародної торгівлі в Україні. Вона працюватиме як дорадчий орган, забезпечуючи ефективну взаємодію між Урядом і бізнесом у чотирьох напрямах: спрощення процедур торгівлі; просування експорту; розробка стратегій та реалізація державної політики у сфері міжнародної торгівлі; поліпшення системи митно-тарифного регулювання і торговельного захисту.

Утворення Ради передбачене Планом заходів з впровадження Експортної стратегії: Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі України на 2017-2021. Очолить Раду перший віце-прем’єр-міністр – міністр економічного розвитку і торгівлі України.

Джерело: Європейська правда

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Як заробити на багатоквартирному будинку. П’ять способів

Після «осучаснення» пенсії не зменшаться