in , ,

Суд повернув киянам землі ландшафтного заказника «Совська балка»: незаконну забудову мають знести

Солом’янська окружна прокуратура міста Києва домоглася у суді повернення столичній громаді земельної ділянки водного фонду на вулиці Петра Радченка. Ділянка входить в охоронну зону об’єкту природно-заповідного фонду – ландшафтного заказника місцевого значення «Совська балка» та парку відпочинку «Совський парк».

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

Вартість земельної ділянки становить понад 390 млн грн.

Прокурори звернулися до Господарського суду з позовом до суб’єктів господарювання про усунення перешкод у володінні та розпорядженні цією земельною ділянкою.

Використання земель природно-заповідного фонду є обмеженим. Спірна територія становить особливе природоохоронне значення для району, є невід’ємним елементом екосистеми та перебуває під охороною держави.

Ця земельна ділянка Київрадою у власність чи користування будь-яким фізичним чи юридичним особам не передавалась.

Суд повністю погодився з доводами прокурора та наданими на їх підтвердження доказами про здійснення на охоронюваних землях самовільного будівництва нежитлових споруд та незаконної реєстрації права власності на них.

Рішенням Господарського суду м. Києва позовні вимоги прокурора задоволено повністю – скасовано державну реєстрацію самовільно збудованих об’єктів. Товариство зобов’язано повернути земельну ділянку столичній громаді з приведенням у належний стан, тобто знесенням цього майна.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Як українці можуть «купити» страховий стаж без відвідування держустанов: покрокова інструкція

Україна отримає $550 млн для відновлення сільського господарства: на що витратять кошти