in , , , ,

Україна отримає $550 млн для відновлення сільського господарства: на що витратять кошти

7 листопада Україна та Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) підписали грантову та кредитну угоди у рамках проєкту Світового банку «Екстрений проєкт надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України» (ARISE).

Про це повідомили у пресслужбі Кабінету міністрів України.

Фінансування проєкту складається з позики Світового банку у розмірі 230 млн доларів США із Цільового фонду з надання Україні необхідної кредитної підтримки (ADVANCE Ukraine), що підтримується урядом Японії, та гранту у розмірі 320 млн доларів США від Цільового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (URTF).

Проєкт має на меті підтримати доступ сільгоспвиробників до фінансування через пільгове кредитування та гранти.

500 млн доларів США із загального обсягу коштів будуть спрямовані на фінансування Програми «Доступні кредити 5-7-9%» у 2023-2024 роках з фокусом на аграрні підприємства.

Залучені кошти дозволять зменшити вартість запозичень для аграріїв попри війну, аби вони мали змогу продовжити сільськогосподарське виробництво. Цей компонент проєкту впроваджуватиметься Фондом розвитку підприємництва.

Сільгоспвиробники також матимуть можливість отримати гранти, на які передбачено близько 50 млн доларів США у рамках ARISE.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Суд повернув киянам землі ландшафтного заказника «Совська балка»: незаконну забудову мають знести

Росія збирається відправити на фронт українських військовополонених: в ISW вказали на порушення Женевської конвенції