in , ,

Росія збирається відправити на фронт українських військовополонених: в ISW вказали на порушення Женевської конвенції

Російський батальйон, який складається з українських військовополонених, швидше за все, найближчим часом буде розгорнутий в Україні. Це є очевидним порушенням Женевської конвенції про військовополонених.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Російське інформаційне агентство «РИА Новости» повідомило 7 листопада, що українські бійці батальйону «Богдан Хмельницький» – першого підрозділу, який складається з колишніх українських військовополонених, склали присягу на вірність росії та незабаром відправляться в Україну.

Батальйон діє у складі формування «Каскад» ДНР. Це свідчить про те, що військовополонені будуть розгорнуті в районі кордону Донецько-Запорізької області, де, як повідомляється, діє «Каскад».

Російські джерела стверджували, що російське командування поводитиметься з військовополоненими так само, як і з російськими солдатами, і що вони отримуватимуть зарплату та пільги.

За матеріалами ворожих ЗМІ, російські війська нібито «завербували» до 70 українських військовополонених з різних російських колоній для служби в батальйоні «Богдан Хмельницький».

Аналітики ISW наголосили, що Женевська конвенція про військовополонених забороняє використання військовополонених у військових діях на боці держави, яка їх захопила. При цьому зазначивши, що «жоден військовополонений не може бути відправлений у зону бойових дій» і не повинен «залучатися до праці, шкідливої ​​для здоров’я або небезпечної природи».

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Україна отримає $550 млн для відновлення сільського господарства: на що витратять кошти

Відтепер квитки на поїзд Київ-Варшава можна купити тільки з «Дія.Підписом»