in , ,

Заслання Н. Поклонської до Кабо-Верде.

Наталя Поклонська – один із символів окупації Криму. Президент Росії В. Путін призначив її послом в маленьку афріканську державу Кабо-Верде. Москві вона стала не потрібна. І справа не в тому, що вона знаходиться під санкціями і наша держава буде діставати її і там. Ця уродженка Луганської області працювала в прокуратурі. У 2014 році перейшла на сторону сепаратистів; в березні 2014 була призначена “прокурором АРК”.Одночасно Поклонську звільнено з Генеральної прокуратури України, проти неї порушено кримінальну справу за співучасть у діях із захоплення влади. Сама Поклонська називає зміну влади в Україні «антиконституційним заколотом» і «збройним захопленням влади», а нову київську владу — «чортами з попелища».

26 березня 2014 року МВС України за дорученням уряду оголосило її в розшук, як таку, що «переховується» від органів досудового розслідування. Їй закидають статтю 109, частина 1 Кримінального кодексу України — «дії, початі з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, а також змова про здійснення таких дій».

Правоохоронці оголосили її в розшук за держзраду, сепаратизм, захоплення влади, участь в злочинній організації. Крім того, проти неї є провадження за заборону Меджлісу і переслідування українців.
Історія вчить,що зрадників ніколи по справжньому не поважають.
Про те тут є цікавий момент. На її прикладі можна і треба виховувати майбутнів українських юристів.
В програмі підготовки юристів є курс деонтології (введення до юридичного фаху). Викладається тут будь-що. Від вивчення статутів закладів освіти, правил трудового розпорядку до основ Конституції. Але уроків виховання громадянської позиції, відданості державі, розуміння етнодержавознавства ви мабудь не почуєте. Мабуть прийшов час виховувати майбутніх юристів не лише на позитивному прави, а й на негативних зрадницьких діях колишніх українськиї юристів.
Про те, як вона мріяла про Кабо-Верде – місце свого заслання.
Віктор Ковальський

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

Судове рішення, яке може радикально змінити кадрову ситуацію в прокуратурі.

Президент підписав низку законів України.