in ,

Радник міністра енергетики влаштувався на ПАТ «Черкасиобленерго», аби уникнути мобілізації

Міністерство енергетики видало доручення енергокомпаніям провести перевірку правомірності надання бронювань військовозобов’язаним працівникам. Про це йдеться в повідомленні Міненерго.

Причиною такого рішення став виявлений факт зловживання своїми службовими повноваженнями тепер вже колишнім радником міністра енергетики.

«Аби уникнути служби у Збройних Силах України, зазначена особа у квітні минулого року влаштувалася на роботу до ПАТ «Черкасиобленерго» на посаду заступника начальника центральної служби приладів обліку та метрології. Після цього, діючи спільно з посадовими особами «Черкасиобленерго», указаний працівник ініціював видання наказу про запровадження дистанційної роботи», – повідомляє Міненерго.

У результаті з квітня по грудень працівник не виконував своїх обов’язків, хоча отримував заробітну платню, а також отримав тимчасову відстрочку від мобілізації, яка надається працівникам критично важливих для функціонування держави компаній та підприємств.

Як зазначають в Міненерго, цей факт виявило керівництво АТ «Українські розподільні мережі» – компанії, що управляє державними пакетами акцій низки операторів системи розподілу електроенергії, зокрема ПАТ «Черкасиобленерго».

Міністерство енергетики, своєю чергою, видало доручення провести перевірки надання броні (тимчасової відстрочки від мобілізації) працівникам енергетичних компаній.

«Впевнені, що прикрий випадок отримає відповідну оцінку правоохоронних органів. Міненерго наголошує, що цей інцидент не характеризує усіх енергетиків країни, чимало з яких зараз боронять державу в лавах ЗСУ, а інші тримають енергетичний фронт, цілодобово виконуючи свою надскладну роботу», – йдеться у повідомленні.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Як не стати жертвою шахрайства людям, які збирають кошти військовим

Британська розвідка повідомила, що цієї зими росія змінила тактику ракетних обстрілів