in , , ,

Реформування системи оподаткування бізнесу…

В Україні буде реформане оподаткування бізнесу. Йдеться передусім про збільшення ліміту річного доходу для фізосіб-підприємців, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Депутат Данило Гетьманцев пояснив, що систему єдиного податку потрібно оновити, оскільки вона не підтримує бізнес, а навпаки – дає змогу підприємцям ухилятися від оподаткування. Чинні ліміти, затверджені на сьогоднішній день у законодавстві для ФОП-єдинників, доцільно збільшити, проте з наступним реформуванням єдиного податку.

Які конкретно відбудуться зміни і коли їх почнуть впроваджувати, Данило Гетманцев не уточнив. Водночас він повідомив, що за основу реформи візьмуть польську систему оподаткування, а згодом усі будуть переведені на звичайну систему оподаткування протягом трьох років після скасування воєнного стану в Україні.

Гетманцев послався на урядову Нацстратегію доходів: «Там більший ліміт — 2 млн євро (близько 81,5 млн грн). Але й різні ставки оподаткування: передбачається одна група для платників єдиного податку, а не три. А також різні ставки оподаткування – залежно від здійснюваної діяльності».

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Безопасное небо Украины: Тимоти Снайдер

Воздушная война: несколько заметок военного аналитика…