in

Ресторанного шахрая засудили за втечі з побачень

У Лос-Анджелесі американець, який отримав прізвисько «ресторанний шахрай», засуджений до 120 днів в’язниці і трирічного випробувального терміну.

45-річний Пол Гонсалес запрошував жінок, з якими знайомився в інтернеті, в ресторани, вечеряв з ними і зникав, не заплативши за рахунками, передає Бі-бі-сі.  За даними звинувачення, з травня 2016 року по квітень 2018-го він обдурив щонайменше 10 жінок і залишив борг на загальну суму $950, відвідуючи різні заклади в Лос-Анджелесі та його околицях.

Як повідомив новинний канал Сі-бі-ес, зазвичай «ресторанний шахрай»замовляв страви з креветок і м’ясні стейки. Вісім з його жертв були змушені оплатити рахунки самі, у двох інших випадках ресторани взяли витрати на себе.

Суд також заборонив Гонсалесу користуватися сайтами знайомств і аналогічними мобільними додатками. Одна з жінок, яка попросила не називати її імені, в інтерв’ю журналістам пожартувала про те, як за гратами зміняться його переваги в їжі. «Йому не треба більше турбуватися про їжу. Тепер його будуть годувати три рази на день», — сказала вона.

Гонсалесу були висунуті звинувачення в шахрайстві і дрібних крадіжках, однак підсудний своєї провини так і не визнав.

Джерело: ЮВУ

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Коли відеофіксація адміністративного правопорушення є доказом у справі?

Криміналізація наклепу: диктаторські закони часів Януковича повертаються?