in , ,

Революція Гідності є одним з ключових моментів українського державотворення, – проект заяви ВРУ

Позначки:Революція Гідності

Революція Гідності — один з ключових моментів українського державотворення та виразник національної ідеї свободи. На цьому наголошується у Проекті Постанови про Заяву Верховної Ради у зв’язку з 6-ю річницею початку Євромайдану.

“Розслідування злочинів, скоєних під час Революції Гідності має бути завершене і проведене ефективно. Винуватці мають постати перед судом та в ході справедливого та неупередженого процесу притягнуті до відповідальності. Подальше зволікання в цьому питанні недопустиме, бо непокаране зло зростає”, – говориться у проекті заяві.

Україна заплатила високу ціну за свій європейський цивілізаційний вибір. Пам’ять про героїв Небесної Сотні — українців та іноземців, які віддали життя під час Революції Гідності — є частиною історії національного державотворення.

“Європейські цінності, за які віддали свої життя Герої Небесної Сотні, — гідність, демократія, рівність та верховенство права, необхідні для нормального функціонування суспільства”, – підсумовується у проекті заяві.

Ініціатори цього проекту заяви — народні депутати від парламентських фракцій “Слуга Народу”, “Батьківщина”, “Європейська Солідарність” і “Голос”. Співавтором проекту заяви є експерт Коаліції Реанімаційний Пакет Реформ Михайло Каменєв.

Проект Постанови про Заяву Верховної Ради України у зв’язку з шостою річницею початку Євромайдану та подій Революції Гідності

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Україна погіршила свій рейтинг в Індексі сприйняття корупції

ДБР зареєструвало 400 проваджень щодо катувань правоохоронцями, – експерт