in

Роботодавці Німеччини повинні оплачувати час у дорозі в рамках відряджень

Якщо ви подорожуєте з професійних причин у Німеччині, час у дорозі може вважатися частиною робочого дня, але за зміну маршруту ви повинні заплатити самі. Таке рішення ухвалив Федеральний трудовий суд Німеччини, пише FAZ.

Працівники, які працюють на полях або часто повинні їхати за кордон, можуть вимагати додаткової оплати від свого роботодавця. «Якщо роботодавець тимчасово відсилає працівника за кордон, поїздки до і з віддаленого робочого місця здійснюються виключно в інтересах роботодавця, і тому вони, як правило, повинні винагороджуватися, як робота», — сказали судді.

Рішення було засноване на справі технічного працівника, якого бос відправив до Китаю для роботи. Спеціаліст з будівництва, який відвідав будівельний майданчик від імені свого роботодавця, потребував чотирьох днів для зворотного польоту. Проте його роботодавець хотів заплатити йому за всього вісім годин на день, а не за додаткові 37 годин, як він вимагав.

Проте працівник не мав успіху з його аргументацією, оскільки суд постановив, що непотрібні зупинки також не повинні кваліфікуватися як «робочий час».

Експерт з будівництва попросив його компанію забронювати йому літак бізнес-класу (це передбачає зупинку в Дубаї), а не економ-класу, як спочатку планувалося.

Зараз суд має з’ясувати, чи було необхідним використання бізнес-класу, і, як наслідок, чи може працівник вимагати повну оплату 37 годин, чи менше.

Джерело: ЮВУ

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Росіян тепер будуть ув’язнювати за незаконний в’їзд до України

Українському бізнесу дозволили домагатися компенсацій за Крим