in ,

Що з бенефіцарами. Покі нічого.

Станом на 27 листопада так і не з’явився ні проект, ні наказ Мінфіну щодо форми структури власності. Тож поки не має й обов’язку щодо подання інформації щодо бенефіціарів до ЄДР. Чекаємо далі

Нагадаємо, що з 28 квітня за новим Законом про фінмоніторинг юрособи зобов’язані повідомляти про своїх кінцевих бенефіціарів.

Але така інформація має подаватися до ЄДР тільки разом з формою структури власності. Протягом трьох місяців з дня набрання чинності про затвердження форми та змісту структури власності всі юрособи мають подати/уточнити/оновити інформацію про кінцевих бенефіціарних власників.

Ще 27 липня Мінфін повідомив, що відбулась робоча нарада з питань затвердження форми та змісту структури власності юридичних осіб.

Але станом на 27 листопада так й не з’явився ні проект, ні наказ Мінфіну.

Зауважимо, що після його появи наказ має пройти всі стадії реєстрації та офіційного опублікування. І тільки після цього він набере чинності та дасть старт компанії з оновлення інформації про власників в ЄДР (реєстрації кінцевих бенефіціарів та подання структури власності).

Тобто станом на 27 листопада у юросіб ще не виникло обов’язку подавати відомості до ЄДР!

Про появу наказу та подальші дії юросіб ми розповімо після його затвердження.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Здоров’я. Україна отримає кошти від Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією

Вища рада правосуддя притягнула до дисциплінарної відповідальності суддю Київського окружного адмінсуду Олександру Брагіну.