in , , , ,

Щотижневий дайджест петицiй Київської міської Ради

Щотижневий дайджест петицiй

KMDA Київська
Міська Рада

Щотижневий
дайджест петицій

На порталі петицій до Київської Міської Ради –  petition.kyivcity.gov.ua  – за минулий тиждень ( – ) створені нові петиції.

Найпопулярніші петиції

Нові петиції

Останні новини про хід розгляду петицій

Розгляд петиції: “Добудувати метро на Виноградар“Відповідно до статті 23¹ Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, затвердженого рішенням Київської міської ради від 08.10.2015 № 103/2006 (у редакції рішення Київської міської ради від 10.06.2021 № 1439/1480 (далі – Положення), розглянуто електронну петицію № 11015 «Добудувати метро на Виноградар». За результатами розгляду повідомляємо про таке.

Комунальним підприємством «Київський метрополітен» для будівництва метро на Виноградар укладено договір з Акціонерним товариством «Київметробуд» (далі – підрядник) від 20.11.2018 № 744-ДБМ-18 на «Будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житломасив Виноградар з електродепо у Подільському районі» (дільниця від станції «Сирець» до станції «Проспект Правди» з двома станціями («Мостицька» та «Проспект Правди») та дільницею вилочного відгалуження в бік станції «Виноградар» (I черга будівництва)) (далі – об’єкт). Починаючи з кінця 2018 року підрядником виконано значний обсяг основних будівельно-монтажних робіт.

Програмою економічного і соціального розвитку м. Києва на
2021–2023 роки, затвердженою рішенням Київської міської ради від 24.12.2020 № 23/23 (зі змінами), на виконання робіт із коригування проєктно-кошторисної документації об’єкта в 2022 році передбачені асигнування з бюджету м. Києва в сумі 18 375,0 тис. грн.

Водночас у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022, затвердженим Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24 лютого 2022 року № 2102-ІХ (зі змінами), введено та відповідно продовжено воєнний стан на всій території України. За таких умов підрядником призупинено роботи на об’єкті будівництва.

Згідно із частиною п’ятою статті 19, частиною четвертою статті 23 Господарського кодексу України незаконне втручання органів державної влади, органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб у господарську діяльність суб’єктів господарювання, зокрема і під час здійснення ними державного контролю та нагляду, забороняється.

Проте, враховуючи суспільну значущість порушених в електронній петиції питань, з метою вивчення доцільності коригування строків і ходу будівництва з урахуванням введеного воєнного стану виконавчим органом Київської міської ради (Київською міською державною адміністрацією) вживатимуться заходи в межах покладених функцій і повноважень відповідно до розділу VI Положення.

З повагою

Київський міський голова                                                          Віталій КЛИЧКО

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Війна 2022. День 249й. 30 жовтня. Літопис.

Крапку в цій війні після військових, після політиків поставлять юристи – звернення Президента України до учасників зустрічі, організованої Міжнародною асоціацією юристів (IBA)